РАНКОВА ЗАРЯДКА: КОРИСТЬ ТА УЛЮБЛЕНІ ТРЕНУВАННЯ РЕДАКЦІЇ

Автор: Віка Щогла

Ще в дитинстві ми чули про важливість ранкової зарядки, про її користь для тіла та розуму. З часом ця ранкова звичка стерлася, ми просто прокидаємось та збираємось йти по своїм справам чи займаємось рутинною роботою. Проте, користь зарядки все ж залишається незмінною, і ми зараз розповімо чому. 

Користь ранкової зарядки

Зміцнення організму

При щоденних ранкових вправах зміцнюється серцевий м’яз, поліпшується робота дихальної системи, підвищується пружність м’язів, нормалізується стан судин, підвищується їх прохідності, посилюється концентрація уваги, стимулюється робота головного мозку.

Пробудження

Завдяки фізичним вправам ви можете допомогти своєму організму прокинутись та почати день бадьоро та правильно, адже завдяки зарядці ви запускаєте роботу свого організму та кровоносної системи. 

Покращення фізичної форми

Розуміємо, що в сучасному світі доволі важко постійно відвідувати спортзал та фітнес-центри, тож на поміч приходять ранкові 20-30 хвилин фізичної активності, яка допомагає зміцнити м’язи й покращити фізичну форму. 

Розвиток сили волі 

Якщо ви колись змушували себе прокидатися хоча б на хвилин п’ятнадцять раніше звичайного, ви зрозумієте, наскільки важко викарбувати звичку раннього пробудження й наскільки важливими бувають ці хвилини. 

Поради для початківців

Не ставте великих цілей на початок 

Можливо, це звучить якось демотиваційно, проте – правдиво. Справа в тому, що якщо ви почнете з важких вправ, довгих занять та надто ранніх підйомів, ви можете втратити всю зацікавленість та мотивацію. В цьому випадку необхідно починати з маленьких кроків й рухатися до намічених цілей. 

Починайте через кілька хвилин після пробудження 

Багато хто взагалі робить зарядку лежачи в ліжку, але це відноситься до розминки. Так, це теж доволі корисно й підходить для початківців. Проте, найкращий варіант ранкових вправ – це системний підхід організму: м’яке пробудження, склянка води, невелика фізична активність (пересування будинком чи квартирою), а далі йде зарядка. Головне – не пийте надто багато води, оскільки це може викликати неприємні відчуття у шлунку. 

Романтизуйте свою рутину 

Романтизація власного життя це чудовий спосіб подивитися на себе збоку й зробити певні нотатки. Ми дуже часто захоплюємось життям інших, що навіть не помічаємо краси дрібниць власного. Тож романтизуйте цей процес, створивши затишок простору та силу наміру. 

Починайте з п’яти хвилин 

П’ять хвилин – це важливий час, щоб призвичаїтись та водночас так мало, що ви можете приділити собі вранці. Згодом переходьте до більш довгих занять. 

Улюблені ранкові тренування редакції

5 хвилин ранкового стретчінгу 

Ранкова йога

Стретчінг на все тіло 

Зарядка для початківців 

Ранковий пілатес

Ранковий пілатес (середній рівень) 

0 коментарів
2

Скоріш за все тобі сподобається: