ДОДАТКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВ

Автор: Віка Щогла

Вивчення іноземних мов стало не просто справою навчання чи хобі, а й справою комфортного життя. Оскільки багато українців вимушено покинули свої домівки та поїхали за кордон, питання мови постає більш важливо. Ми підготували для вас додатки, які допоможуть вам оволодіти іноземною мовою на початковому рівні. 

gramaro.io

Цей додаток надає безкоштовне вивчення англійської на цілий рік для всіх українців. Завдяки йому ви можете поліпшити свої знання або почати вивчення англійської.

Щоб підключити преміум підписку необхідно: 

  1. На телефоні або планшеті Android чи IOS завантажте та встановіть додаток Gramaro.
  2. Для активації безкоштовного доступу на екрані з налаштуваннями натисніть на прапор України 5 разів.
  3. Якщо ви з України, ви одразу побачите повідомлення, що все пройшло успішно та відтепер ви маєте Premium тариф та доступ до всіх завдань на 1 рік.

Mondly 

Додаток містить в собі курси з навчання 41 мови. Зручний інтерфейс дозволяє крок за кроком вивчати кожну тему й практикуватися в мові, яку ви вивчаєте. 

Duolingo 

Вічна класика навчання — duolingo. Насправді, додаток зручний і доволі зрозумілий, проте є певні недоліки: вивчати французьку, німецьку чи англійську можна лише російською, вивчення інших мов відбувається виключно англійською. 

Drops 

Ця платформа має аж 149 мов на вибір. Сервіс також дозволяє українцям приєднатися до вивчення безкоштовно. Все, що вам необхідно — це заповнити цю форму. Промокод на вивчення прийде на пошту. 

LingQ

Велика бібліотека аудіо- та текстових матеріалів доступних 24 мовами світу. Також сервіс надає безкоштовне користування українцям. Для активації необхідно звернутися в підтримку.

Робіть вивчення мов не тільки комфортним, а й атмосферним, щоб ви могли якнайдовше зберігати стан продуктивності. І не забувайте про відпочинок ♥

0 коментарів
0

Скоріш за все тобі сподобається: